ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

Голова та колектив районної ради взяли участь в урочистості з нагоди Дня пам’яті та примирення

      Голова та колектив районної ради взяли участь в урочистості з нагоди Дня пам’яті та примирення, 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. 8 травня, в День пам’яті та примирення, біля обеліска Слави, що в селищі Шацьк відбулася акції «Хвилина миру». Учасники заходу поклали квіти до підніжжя обеліска.
      А 9 травня біля пам’ятника невідомому солдату зібралися очільники району, працівники організацій та установ на поминальну панахиду, яку відслужив настоятель храму Різдва Богородиці Микола Вихор, помолившись за убієнних в часи війни.
      Цього ж дня, 9 травня жителі селища, представники трудових колективів району, студенти та викладачі Шацького лісового коледжу, учні та вчителі НВК ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназії смт Шацьк пройшли святковою колоною від Шацького районного будинку культури до Обеліска Слави. Тут вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих в роки війни. Очільник районної ради у своєму виступі висловив вдячність ветеранам та привітав усіх присутніх з нагоди 72-річчя перемоги над фашистами. На жаль, все менше залишається тих, хто пам’ятає страшну війну 72-річної давності. Сьогодні їх в районі всього 10, але прийти до обеліска змогли лише двоє.
      За традицією, на завершення шачани поклали квіти до обеліску Слави в пам'ять про подвиг воїнів Великої Вітчизняної.

Ірина ХВИСЮЧИК

12.05.2017 рік
 
Фотогалерея