ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та відзначення річниці виведення військ з Афганістану в селі Світязь щорічно проходить зустріч з воїнами-інтернаціоналістами.
14 лютого голова районної ради Сергій Карпук, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Сидорук, голова районної організації ветеранів війни, голова громадської ради при райдержадміністрації  Адам Дударчук, голова районної організації Української спілки Афганістану Володимир Носуліч та інші воїни-афганці зі своїми сім’ями побували в Петро-Павлівському чоловічому монастирі села Світязь на подячному молебні.  
Священники молилися за здоров’я тих, хто залишився живим, а також відслужили заупокійну літію за загиблими солдатами не тільки в афганській війні, а й на буремному сході нашої України.
Пізніше всі відвідали кладовище в с.Світязь, поклали корзини з квітами на могили  Володимира Хомича, Степана Озимока, загиблих воїнів-афганців. 
В сільському будинку культури с.Омеляне відбулася чергова зустріч воїнів-афганців Шацького району, яку організувала керівник зустрічей «Від усієї душі» Галина Цвид, жителька села Світязь.        
На урочистих зборах присутнім дарували вірші, патріотичні пісні, демонстрували відеослайди спогадами сімей воїнів-афганців, а також переглянули фільм Назара Яремчука «Афганістан». Учасники заходу  хвилиною мовчання вшанували всіх воїнів, яких немає в живих.
З теплими словами вдячності  виступили  гості, які прибули на зустріч.
Представники районної влади вручили воїнам-афганцям відзнаку Президента України - пам'ятну медаль «25 років виведення військ з Афганістану».
Організатору зустрічі «Від усієї душі» Галині Цвид  Володимир Носуліч вручив медаль «За заслуги» від Української спілки Афганістану. Адже завдяки сприянню Галини Валентинівни надана допомога (пральна машина)  сім'ї   афганця Андрія Сахарука та проводяться  зустрічі в теплій і дружній атмосфері з воїнами-афганцями Шацького району.  

 
     
 
Фотогалерея