ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

       Подарунок дітям Шацького району

      
Розпочалися канікули, а значить довгоочікуваний відпочинок для школярів. 6 червня 24 дитини з Шацького району, сім’ї якихперебувають в складних життєвих обставинах, побували на екскурсії в Колодяжному та м. Луцьку. Ідея провести такий захід належить голові районної ради Сергію Карпуку та місцевому підприємцю Сергію Приймуку. А втілити в життя її вдалося за підтримки тих, кому не байдужі долі дітей.
      Екскурсію волинськими землями,або як сам гід називає її «подорожжю по двістігривневій купюрі» проводив Петро Зуб, який ознайомив дітей з історіями Любомля, Ковеля, Володимира-Волинського, Луцька та інших населених пунктів.
      Свій туристичний маршрут маленькі шачани розпочали з містечка Колодяжне, що біля Ковеля, де проживала українська поетеса, письменниця та драматург Леся Українка. Перепочивши у рекреаційному лісовому куточку, дітлахи продовжили подорож до Замку Любарта. Тут усі поринули у мандри історією рідного краю, піднялися на стирову вежу, побачили виставку кованих скульптур волинського майстра Віктора Семенюка, побували в єдиному в Україні музеї дзвонів. Найбільші відчайдухи навіть спробували постріляти з лука.
      Після обіду в місцевому кафе екскурсанти вирушили до виставки-музею пожежної рятувальної служби, де екскурсовод ознайомив школярів з історією пожежників, показав як працює система рятувальної служби, а також розповів про правила безпеки поводження з вогнем.
      На завершення поїздки діти відвідали луцький зоопарк, де з захопленням знайомилися з його мешканцями: спокійним левом і граціозним тигром, яких можна побачити через скло; кумедними мавпочками та верблюдом, який на превелике розчарування зовсім не плюється; усілякими дивними птахами та ручним лебедем, лисицями, вовками, лемуром та безліччюіншими тваринами.
      Шацька районна рада висловлює щиру вдячні усім, хто долучився до доброї справи. Подорожували з комфортом завдяки підприємцю-перевізнику Сергію Приймуку. Організовував цікаву екскурсію Петро Зуб. Смачний і ситний сніданок підготувала депутат районної ради від «Українського об’єднання патріотів – УКРОП», підприємець Валентина Курагеу. Подяку висловлюємо за організацію обіду в м. Луцьку депутату Волинської обласної ради від «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» Віктору Радчуку та першому заступнику мера Луцька Григорію Недопаду за надану можливість безкоштовного відвідування луцького зоопарку. Також дякуємо за допомогу в організації поїздки Службі у справах дітей Шацької РДА, працівникам та керівництву Літературно-меморіального музею-садиби Лесі Українки, Державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку, працівникам обласної виставки пожежно-рятувальної служби Управління ДСНС України у Волинській області за проведення екскурсій.

Ірина Хвисючик

13.06.2017 рік
 
Фотогалерея