ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

      29 червня відбулася 17 позачергова сесія Шацької районної ради, під головуванням Сергія Карпука. Скликали сесію на прохання Шацької райдержадміністрації для вирішення нагальних питань. На засідання прибуло 16 депутатів. До порядку денного винесли ряд питань. 
      Так, обранцями розглянуто питання «Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати на 2017 рік, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів, що споруджуються із залученням коштів районного бюджету», згідно рішення встановлено розмір кошторисної заробітної плати на 2017 рік при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що споруджуються за рахунок коштів районного бюджету у розмірі 5332, 00 гривень, що відповідає середньому розряду складності робіт 3,8 для звичайних умов будівництва. Розповідала про порядок визначання зарплати для будівельників начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ Шацької райдержадміністрації Ольга Романська.
      На цьому ж засіданні депутати затвердили технічні документації по нормативній грошовій оцінці земель державної власності, розташованих за межами населених пунктів Ростанської сільської ради Шацького району, про що доповів Віталій Юрчук, начальник відділу Держгеокадастру у Шацькому районі Волинської області. Після проведення аукціону планується збільшення надходжень до бюджету Ростанської сільської ради від оренди землі.
      Також рада депутатів прийняла звернення до Головного управління національної поліції у Волинській області щодо залучення до співпраці працівників національної поліції, у межах наданих їм повноважень, на екологічному посту в ур. Венське. За словами Віктора Плейтуха, першого заступника голови Шацької райдержадміністрації, це потрібно для забезпечення публічної безпеки і порядку, запобігання, припинення кримінальних та адміністративних правопорушень на пості під час збору коштів за в’їзд та перебування на території Шацького національного природного парку.
      Приймали обранці і зміни до Комплексної програми профілактики правопорушень в Шацькому районі на 2016-2020 роки. Як повідомив доповідач, Віталій Мархальчук, начальник Шацького відділення поліції Любомльського відділу поліції ГУНП у Волинській області, така процедура потрібна аби в межах коштів програми була можливість придбати 4 нагрудні камери для патрульних та 2 відеоспостерігачі для поліцейських автомобілів.
      Сесія пройшла конструктивно, депутати були одностайні в прийнятті рішень, всі питання опрацьовано. На разі триває підготовка до чергової сесії, де буде розглянуто ширше коло питань.

 

 

Ірина Хвисючик

03.07.2017 рік
 
Фотогалерея