ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

      29 серпня голова Шацької районної ради Сергій Карпук здійснив плановий виїзний прийом громадян на території Прип’ятського старостинського округу, що належить до Шацької ОТГ. Також участь у візиті взяли секретар Шацької ОТГ Людмила Цевух та юрист Шацького бюро правової допомоги  Андрій Литвинюк. Під час виїзду посадовці зустрілися з старостою Іваном Гінчуком, жителями сіл Плоске, Кропивники, Прип’ять та Вілиця, оглянули місцеві ФАПи, клуби та школу с. Прип’ять.
      В кожному із сіл люди скаржаться на незадовільний стан доріг на території колишньої сільської ради. Саме тому сюди не хочуть пускати свої рейси перевізники. Автобусне сполучення з районним центром залишається болючим і актуальним для жителів. На даний час до Шацька найраніше йде маршрутка близько 12 години дня. Селяни кажуть, що поки доберуться, то ні в лікарню аналізи здавати ніколи, ні до ринку, ні до державних установ вчасно прийти не можна, адже це майже обідня перерва.
      Методист відділу освіти працює на пів ставки, до 12 години, а автобус прибуває о пів на першу, - скаржиться Людмила Карпук, вчитель Прип’ятської школи – тобто я ніяк не встигаю до методиста. А якщо в лікарню потрібно…
      Громадяни скаржаться і на ціну проїзду. Так, одному перевізників за дорогу від Прип’яті  до Шацька потрібно заплатити 9 гривень, інший за той самий маршрут вимагає 22 гривні. 
      Сергій Карпук пояснив, що на сьогодні питання пасажирських перевезень у районі знаходиться на постійному контролі профільної комісії районної ради, й у жовтні цього року на черговій сесії буде повторно заслухано результати роботи  Шацької райдержадміністрації в цьому напрямку.
      В рамках виїзного прийому очільник районної ради оглянув приміщення сільського клубу с. Плоске. На сьогодні воно потребує косметичного ремонту. Плосківчани кажуть, що клуб потрібен для села. Тож старості Прип’ятського округу Івану Гінчуку секретар ОТГ Людмила Цевух доручила прорахувати матеріали, які потрібні для ремонту та подавати пропозиції до бюджету громади.
      Минулого виїзного прийому голови районної ради люди скаржилися на відсутність фельдшера в с. Плоске. З 1 серпня тут працює молодий спеціаліст Оксана Трохимук, однак, медик скаржиться, що наразі відсутні медикаменти. Дане питання Сергій Карпук адресує до головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги, адже щороку на ліки невідкладної допомоги у районному бюджеті закладаються кошти.
      Також Сергій Карпук та Людмила Цевух оглянули школу с. Прип’ять та готовність до Дня знань. Нарешті тут добудували внутрішні санвузли, тож першого вересня відбудеться урочисте відкриття.

 

 

Ірина Хвисючик

31.08.2017 рік
 
Фотогалерея