ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

      4 вересня голова Шацької районної ради Сергій Карпук  взяв участь у святі першого дзвоника для студентів та викладачів Шацького лісового коледжу ім.Валентина Сулька. Він привітав студентську родину та першокурсників корпусу навчального закладу.
      Вітали також керівник навчального закладу Ігор Жмурко, начальник відділу лісового господарства Волинського ОУЛМГ Борис Бабеляс, голова Шацької райдержадміністрації Василь Голядинець, голова Шацької об’єднаної громади Сергій Віннічук. Вони усі побажали студентам міцного здоров’я, успіхів у навчанні, першокурсникам – добре влитися у студентський колектив, а викладачам – сили та натхнення для нелегкої роботи.
      Традиційно першокурсники зачитали присягу студента, а також вшанували хвилиною мовчання бійців, які загинули у війні на сході України.
      Василь Маротчак, заступник директора Шацького лісового коледжу, зачитав наказ про зарахування першокурсників на навчання.
      Благословив на початок нового навчального року студентів та викладачів настоятель парафії святого Архістратига Михаїла УПЦ КП смт Шацьк отець Роман Скірак.

 

Ірина Хвисючик

12.09.2017 рік
 
Фотогалерея