ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

      Голова районної ради Сергій Карпук взяв участь у всеукраїнському форумі з питань розвитку курортів та рекреації, який  працював на Волині протягом двох днів (5-6 вересня). Офіційне відкриття відбулось за участю Володимира Гунчика, голови Волинської облдержадміністрації. Модератором засідання став директор департаменту інфраструктури і туризму облдержадміністрації Іван Мирка.
      До участі запрошено представників Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, наукових співробітників, фахівців профільних структур та управлінь, органів місцевого самоврядування. Участь у роботі форуму взяли також Василь Голядинець, голова Шацької райдержадміністрації Сергій Віннічук, Шацький селищний голова.
      Володимир Гунчик на початку засідання наголосив, що Волинь має потужний потенціал розвитку, зокрема у сфері рекреації. Віталіна Мартиновська, директор департаменту туризму, повідомила на форумі, що Міністерство економічного розвитку і торгівлі України схвалює ініціативу створення курорту державної ваги на Шацьких озерах та готове допомагати у процесі роботи.
      Під час форуму усі присутні мали можливість поділитись власним досвідом роботи у сфері туризму та обговорити важливі моменти у підготовці та створенні майбутнього інфраструктурного проекту.
      Учасники дводенної зустрічі мали змогу побувати в санаторії «Лісова пісня», де є свердловина, завдяки якій на глибині 1252 метри виявлено мінеральну воду. Тут для них також провели екскурсію лікувальними відділеннями санаторію, а у фітобарі пригостили всіх ароматним трав’яним чаєм з медом. Також  гості відвідали пляж озера Світязь, де Іван Мирка, директор департаменту інфраструктури і туризму Волинської ОДА, показав усім територію біля озера, яка є частиною проекту «Курорт Шацьк».
      Долучився до роботи  форуму і Олександр Лукашук, Згоранський сільський голова (Любомльський район), оскільки згоранські озера, за бажання громади, також можуть увійти в територію курортної зони.


 

      Ірина Хвисючик

 

13.09.2017 рік
 
Фотогалерея