ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

      Голова районної ради Сергій Карпук взяв участь у 15 сесії Волинської обласної ради, яка відбулася 7 вересня під головуванням Ігоря Палиці. На сесії було розглянуто ряд питань, які стосувалися і Шацького району.
      Так, розглядалися зміни до перспективного плану об’єднаних громад Волині. Депутати підтримали проект рішення ОДА, який представив заступник голови облдержадміністрації Сергій Кошарук. Вони голосували окремо за зміни в кожному районі. Однак зміни перспективного плану у Шацькому районі не внесли. До слова у Шацьку хочуть створити одну громади в межах району. Однак, поки що Пульмівська сільська рада офіційно не висловила позицію щодо приєднання до громади. Тоді це стане умовою для перегляду перспективного плану об’єднання громад області.  На сьогодні усних розмов замало, потрібен офіційний лист про бажання жителів. Відповідно тоді і Грабівська сільська рада зможе приєднатися до Шацької ОТГ, адже обов’язковою умовою приєднання до ОТГ є спільні територіальні межі.
      Напередодні сесії, депутами обласної ради проведено засідання бюджетної комісії, куди також було запрошено голову Шацької районної ради Сергія Карпука. Шацький районний посадовець ініціював отримання 1150 тисяч гривень до районного бюджету на каналізування населених пунктів у Шацькому районі. Депутати підтримали прохання голови районної ради і одноголосно на бюджетній комісії проголосували за виділення цих сум.

 

19.09.2017 рік
 
Фотогалерея