ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

      30 вересня традиційно в Україні відзначають День бібліотек.  29 вересня в Шацькій центральній районній бібліотеці відбулися урочистості, присвячені цьому дню.
      Привітав працівників книгарні району і голова районної ради Сергій Карпук. Лунали слова вдячності та подяки й від заступника голови райдержадміністрації Володимира Бугайчука та начальника відділу культури райдержадміністрації Оксани Юхимюк.
      «Часто Вам доводиться працювати у складних умовах, не завжди оновлюється книжковий фонд, але Ви вперто працюєте над тим, щоб кожен охочий мав доступ до знань, підтримуєте дружню і теплу атмосферу в бібліотеці. Нехай у Вашій бібліотеці завжди буде багато читачів, які люблять, а головне – бережуть книги», - зауважив Сергій Вікторович.
      Грамотою районної ради за сумлінну працю, вагомий внесок у пропаганду української книги та з нагоди Дня бібліотеки було нагороджено Галину Редько.
      Після урочистостей для бібліотекарів та гостей свята відбувся невеликий святковий концерт від працівників будинку культури, народного ансамблю «Веретено» та Максима Веремчука

30.09.2017 рік
 
Фотогалерея