ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

      Щороку, 1 жовтня в усьому світі відзначають День людей похилого віку. Свято було засновано резолюцією Організації Об’єднаних Націй від 1990 року і покликане звернути увагу суспільства на проблеми літніх людей.
      Відзначали цей день і в Шацьку. Напередодні, 29 вересня зібралися шачани поважного віку за дружнім столом аби поспілкуватися та відпочити. Організував захід Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шацького району, під керівництвом Володимира Голядинця, а гостинно приймала гостей Ніна Вирович у Шацькому міському будинку культури.
      Привітати зі святом прибув голова районної ради Сергій Карпук. Очільник щиро подякував присутнім за величезний вклад в життя та розвиток нашого району. Винуватці свята – це неоціненний скарб мудрості і досвіду. Також слова привітання звучали від Володимира Бугайчука, заступника голови Шацької райдержадміністрації та Володимира Голядинця, директора Територіального центру соціального обслуговування. Дарували музичні подарунки всіма знанні «Молодички».

03.10.2017 рік
 
Фотогалерея