ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

      Першої неділі жовтня в Україні відзначають день вчителя. Напередодні, у Шацькому лісовому коледжі відбулися урочистості з нагоди свята. Теплі та щирі слова лунали на адресу освітян Шацького району від голови Шацької районної ради Сергія Карпука.
      «Сьогодні ми багато уваги приділяємо освітянській сфері. Можливо,у реформах, які проводяться, не враховано досконало усіх аспектів, але вони направленні насамперед на покращення якості освіти та підвищення рівня навчання наших дітей. Лише з вашою допомогою та підтримкою ми зможемо побудувати процвітаючу країну, у ваших руках – наше майбутнє», – зазначив голова районної ради у своїй промові.
      Почесними грамотами Шацької районної ради за сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівника освіти нагороджено Тамару Степанівну Голядинець, вчителя біології та хімії ЗОШ І-ІІ ступеня с. Світязькі Смоляри, Юлію Василівну Дрозд, вчителя фізики та математики ЗОШ І-ІІІ ступеня с.Ростань, Анатолія Анатолійовича Пеха, головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Шацької райдержадміністрації Також грамотами за сумлінну роботу, значний особистий внесок у справу підготовки кваліфікованих спеціалістів нагороджено викладачів загальноосвітніх та суспільно-гуманітарних дисциплін Шацького лісового коледжу ім. В.В Сулька Юрія Федоровича Марчука та Вікторію Григорівну Остапук.
      З нагоди свята також вітали педагогів перший заступник голови Шацької РДА Віктор Плейтух, директор Шацького лісового коледжу Ігор Жмурко, начальник відділу освіти, молоді та спорту Шацької РДА Людмила Єрофєєва, голова профспілки працівників освіти Шацького району Катерина Редько, начальник гуманітарного відділу Шацької селищної ради Анатолій Павлей, Володимир Бащук, помічник народного депутата Степана Івахіва.
      Вже традицією стало вітати вчителів, які вперше стали до праці на педагогічній ниві. Цьогоріч в Шацькому районі їх аж дев’ять.  Вони від профспілки працівників освіти отримали подарунки.
І, звісно ж, не обійшлося без творчих гостинців. Гарний настрій та святкову атмосферу забезпечили неперевершені виступи аматорів районної сцени.

04.10.2017 рік
 
Фотогалерея