ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

      В Шацькій районній раді відбувся День депутата.
      28 вересня депутатський корпус, голови сільських рад, а також виконавчий комітет Шацької районної ради здійснили виїзне засідання. Протягом дня депутати обстежили об’єкти комунальної власності, які знаходяться на території Світязької та Грабівської сільських рад.
      Так, одними з головних пунктів обстеження стали ЗОШ І-ІІІ с. Світязь ступенів та ЗОШ І-ІІ ступенів с. Підманево. Нагадаємо, що в травні цього року Шацькою районною радою було оголошено конкурс проектів місцевих ініціатив навчальних закладів. Згідно умов, кожна з шкіл могла подати проект вартістю до 100 тисяч гривень на розгляд конкурсної ради. Обидві раніше згадані школи виграли по 90 тисяч на реалізації своїх проектів. До слова, обидві школи писали конкурсні роботи в пріоритетному напрямі енергоефективності та енергозбереження. Так, приміщення світязької школа потребує заміни системи опалення. Сьогодні виграний проект уже реалізовано. У трьох класах стоять новенькі батареї. Як зазначає керівництво школи, опалювальний сезон не розпочався, тому систему не випробовували, але усі потрібні роботи уже зроблено. Говорили під час візиту до навчального закладу і про створення опорної школи на базі школи с.Світязь. А приміщення підманевської школи потребує утеплення фасаду. Проект знаходиться в процесі реалізації, тому депутати мали можливість бачити як проводяться будівельні роботи підрядною організацією. Також депутати відвідали Грабівську та Голядинську школи, до речі, вона єдина в районі має лише І ступінь. Оглянули і Світязько-Смолярську школу, та новеньку їдальню, яку добудували в цьому році, на що з районного бюджету було виділено 115,0 тис. гривень. Додатково є потреба кухонного обладнання. 
      В рамках виїзду на території Шацького району, народні обранці побували і у ФАПах. Так, в Підманевькому та Світязько-Смолярському уже почали ремонт, на який районною радою було по 20,0 тис. гривень.
      На запрошенням Василя Редька, керівника підприємства «Зендер Україна», депутати відвідали і місце, де видобувають сапропель. Розташована установка на озері Прибіч, що недалеко с. Світязькі-Смоляри. А от в самому селі побували в Свято-Духівському храмі. Оглянули і ділянку, де планується пункт українського пропуску переходу «Адамчуки-Збереже.
      Поміж цим представники ради могли поспілкуватися у неформальній атмосфері, поділитися досвідом та обговорити болючі питання. Подібна практика застосовується, аби депутати при прийнятті тих чи інших рішень могли орієнтуватися в ситуації, яка є в районі.

 

04.10.2017 рік
 
Фотогалерея