ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

      В Хрипську 3 жовтня  з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку, для багатодітних матерів було організовано свято. Ініціатором свята були Завідувач клубом Ольга Герасимук та завідувач ФАПом Алла Лукашук. Підтримали цю ідею та привезли подарунки голова Шацької районної ради, фонд Ігоря Палиці «Тільки разом»  та  Українське об’єднання патріотів (УКРОП). Голова районної ради Сергій Карпук, привітав жінок зі святом:
      - « це свято, я б сказав,  людей поважного віку. Ви заслуговуєте на повагу і пошану. Хочеться побажати вам, найперше міцного здоров’я, мирного неба, а ще достатку. Щоб ви були у нас довгожителями і такими ж веселими та активними».
      Отримали  подарунки Галина Горун, Катерина Мегель, Ганна Дорош, Марія Дуцник, Марина Дорош, Марія Миць, Анастасія Горун, Єва Горун, Марія Дармофал, Ярина Оніщук, Пелагея Герасимук, та Олена Півень.
      Привітала жінок голова Ростанської сільської ради, до якої входить село Хрипськ,  Мирослава Клекоцюк. Вона зазначила:
      - « багатодітних мам  у нас багато, так складається, що вони здебільшого уже поважного віку. Ми вами гордимося і шануємо вас, та бажаємо найперше здоров’я та довголіття, щоб ви ще довго радували нас своєю присутністю. »
      Самим очікуваним подарунком був невеличкий концерт, представлений місцевими дітьми. Вони з безпосередньою дитячою щирістю вітали  мам  і бабусь та дякували їм за турботу, тепло і радість, що від них отримують.
      Користуючись нагодою люди спілкувалися з головою районної ради, розповідаючи про свої питання та потреби. Закінчилось свято у невимушеній атмосфері за чаюванням, з смачним великим пирогом, привезеним гостями.

 

05.10.2017 рік
 
Фотогалерея