ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

      19 жовтня голова районної ради Сергій Карпук провів виїзний прийом на території Пулемецької та Ростанської сільських рад. Також участь взяли голова Пулемецької сільської ради Демедюк Василь та голова Ростанської сільської ради Мирослава Кликоцюк.
      Селяни піднімали земельні та пенсійні питання, про забезпечення  маршрутними перевезеннями, питання соціального захисту та інші.
      Актуальною проблемою для обох сільських рад залишається потреба ґрейдерування доріг. А обочини треба очистити від чагарників. Облагородження потребують і покинуті будинки, зокрема у селі Хрипськ. Також жителі села скаржилися на відсутність перил для містка через водойму, через який ходять і діти і дорослі. Тож є загроза життю місцевим. Просили мешканці допомогти зі спортивним інвентарем для місцевих дітлахів
      Цікавили й особисті питання. Житель села Хрипськ все життя пропрацював трактористом, проте зараз не на пенсії і не має ніякого доходу. Зараз будинок селянина потребує ремонту, тож сусіди просять представників місцевого самоврядування допомогти з матеріалом.  Також жителька Республіки Білорусь скаржилася на самовільне захоплення землі, яку здавна обробляли її батьки. До слова, ділянка розташована за межами населеного пункту, тобто під управлінням Держгеокадастру. За словами сільського голови Мирослави Кликоцюк, до сільської ради не надходило запиту щодо оформлення цієї земельної ділянки.
      В рамках прийому очільник районної ради відвідав ФАПи та школи. В медпункті села Пулемець зроблено нову металеву огорожу, частково зроблено косметичний ремонт. А от в медичній установі с.Хрипськ потрібно ремонт лише в планах, проте частину матеріалу вже привезли. Про освітні проблеми говорили в школах. Автобус, який возить школярів з Хрипська до Ростані маленький і не вміщує всієї кількості дітей.
      В школі села Пулемець за сприяння сільського голови уже облаштовується стадіон. А от санвузли лише в планах. Хоча кошти на цю потребу вже передбачено. Директор школи говорить, що на разі шукають виконавця будівельних робіт.
      Усі озвучені питання взято на контроль головою районної ради та будуть вирішуватися в межах компетентності.
      Під час прийомів, консультації надавала юрист Шацького бюро правової допомоги Роксолана Цвид.

Ірина Хвисючик

24.10.2017 рік
 
Фотогалерея