ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

      7 листопада Сергій Карпук провів виїзний прийом на території Самійличівського старостинського округу та с. Мельники Шацької ОТГ
      Як і раніше, жителів непокоїть питання автобусного сполучення. Цю проблему неможливо врегулювати до сьогодні. Якщо в літній період автобуси справно курсують за маршрутами, то в інший час жителі залишаються без транспортного сполучення. Це стосується як сіл Пехи та Самійличі, так і Мельник. Ставили жителі питання і про ґрейдерування доріг с. Пехи, ямкового ремонту потребує дорога і в с.Мельники.
      Під час прийому до голови районної ради звернулася директор школи с. Пехи з проханням посприяти придбанню ще одного тенісного столу в сільський клуб. За її словами, молоді нема чим зайнятися у вільний час, а директор не може відчиняти приміщення школи, щоб там проводила своє дозвілля молодь.
      Зі своєю проблемою звернувся і ветеран педагогічної праці, його будинок знаходиться на території навчального закладу с.Пехи. Частина – належить колишньому педагогу, а іншу – школа використовує як технічне приміщення. Однак, зараз там розбили вікно і скаржник просить упорядкувати цю частину приміщення, поки вона не стала поживою для нечесних людей.
      Житель с.Положева просив роз’яснити порядок прописки його дітей у будинку. Вулиця, на якій чоловік має будинок, перейменовувалася декілька разів. Тож склалося так, що сім’я прописана по факту в одному будинку, але на різних адресах. Заявник хоче приписати всіх дітей знову, але не має права власності на хату.
      Непокояться в с. Положево і щодо впорядкування прилеглої до села лісової території. Нещодавно недалеко села взяли в оренду земельні ділянки, почистили їх від коріння, однак замість того, щоб подробити його на щепу, як було домовлено раніше, – вивезли в ліс. Селяни скаржаться, адже навіть по гриби в ліс не буде куди йти.
      А от в с.Мельники просять нарешті відкрити поштове відділення. До слова, приміщення тут обладнали, навіть майбутній працівник є, але не дають достойної оплати. Поштарки скаржаться, що адресантів на кореспонденцію багато та й плани продажів продукції великі, а ні велосипедів, ні плати достойної не дають. Поштарки працюють на пів ставки.
      Просять мельниківці і освітлення від церкви і до кінця вулиці, де недавно проведено вуличне освітлення, проте досі не запущено в дію.
      Досі не запрацювала аптека в с. Мельники. Приміщення готове до роботи, узгоджено це питання і з підприємцем, який працює в фармацевтичній сфері. Проте не можуть знайти працівника, відповідної кваліфікації.
      У ФАПі с.Мельники потрібно зробити громовідвід, який зіпсувався з часом. Також тут досі не зроблено ремонт. Як пояснили в медичній установі, будівельники, які виконували роботи, відмовилися працювати через те, що з ними досі не розрахувалися.
      Під час поїздки також було оглянуто навчальні заклади. Нагадаємо, що Самійличівська школа цього року отримала фінансування на облаштування внутрішніх санвузлів. На сьогодні тут всі роботи завершено, туалети повністю функціонують. А от в школі с.Пехи хочуть новий пришкільний спортивний майданчик, а втілити мрію в життя допомагає благодійний фонд.
      Усі озвучені питання взято на контроль головою Шацької районної ради. Під час прийомів консультації надавала юрист Шацького бюро правової допомоги Роксолана Цвид.

 

Ірина Хвисючик

14.11.2017 рік
 
Фотогалерея