ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

18 лютого в районному центрі біля пам’ятника Тарасу Шевченко відбувся мітинг-реквієм  «В нашій пам’яті вони лишились назавжди» з нагоди вшановува пам’яті тих, хто ціною власного життя виборював незалежність та самостійність держави, прагнув волі та відстоював європейські цінності – Героїв Небесної Сотні.
Участь у заході взяли представники органів місцевого самоврядування, державної влади, духовенства,  політичних партій та громадських організацій, районного військкомату, райдержадміністрації, установ та організацій району, ветерани, учасники АТО, учнівська і студентська молодь та жителі селища Шацьк.
Розпочався мітинг-реквієм  Державним Гімном України. Благочинний Шацької округи, настоятель Свято-Різдво-Богородичного храму, отець Микола Вихор провів поминальну панахиду за загиблими.
Учасники хвилиною мовчання  вшанували пам'ять  Героїв, які віддали своє життя за нашу свободу і право бути вільними людьми на своїй землі.
До слова були запрошені Сергій Карпук, голова районної ради, Сергій Сидорук, перший заступник голови райдержадміністрації, Сергій Віннічук, Шацький селищний голова, Володимир Носуліч, голова районної організації Української спілки ветеранів Афганістану.
В своїх виступах вони наголосили на тому, що сьогодні складна ситуація в державі, воєнні дії на Сході України. Але ми повинні всі разом докласти максимум зусиль, терпіння, щоб вистояти в цей нелегкий час. Щоб ми і наші діти мали можливість гідно жити у  незалежній європейській  державі

 
     
 
Фотогалерея