ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

       «КАНАЛІЗАЦІЙНІ» ГРОШІ ЗІ СВІТЯЗЯ ПРОСЯТЬ ВІДДАТИ НА СІЛЬСЬКІ КЛУБИ

       250 тисяч гривень із бюджету Волинської області, які передбачали на співфінансування будівництва каналізації у селі Світязь Шацького району, просять спрямувати на ремонт будинків культури сіл Пульмо та Пулемець.

       Про це йшлося під час засідання «бюджетної» комісії Волинської обласної ради 22 листопада.

       Голова Шацької районної ради Серій Карпук повідомив, що кошти на будівництво каналізації освоєні лише частково. Зокрема, до кінця року не встигнуть освоїти 250 тисяч гривень, які передбачили в бюджеті області. Тому голова райради просить їх спрямувати на будинки культури сіл Пульмо та Пулемець. Мовляв, у цих населених пунктах задля оптимізації у клуби перенесли бібліотеки та пошту. Там вже провели деякі роботи, та коштів не вистачає. Тож для будинку культури Пульмо на співіфінансування ремонту та системи опалення просять спрямувати 200 тисяч гривень, а для Пулемця – 50 тисяч.

       «Ми нічого нового не просимо в обласному бюджеті, це ті кошти, які виділялися в Шацькому районі і не були освоєні. 400 тисяч там встигнуть освоїти, а 250 тисяч ми просили розподілити на інші цілі», - підсумував Карпук.

       За інформацією ВолиньPost

 

27.11.2017 рік
 
Фотогалерея