ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

       До Шацької районної ради звернувся шачанин з проханням прокоментувати ситуацію щодо безпритульних собак на території Шацька та можливість врегулювання цієї проблеми.
       Так, насправді, проблема скупчення собак в людних місцях Шацька актуальна, тварини у так званий «шлюбний» період гуртуються у великі зграї і становлять небезпеку для людей.
       Найперше, відповідальність за собак на їх власниках, згідно статті 9 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» особа, яка утримує домашню тварину, зобов'язана «не допускати порушень прав і  законних   інтересів   інших  фізичних  і  юридичних  осіб  та  не створювати загрози безпеці людей, а також інших тварин».
       Згідно статті 32 цього ж Закону говорить, що нагляд за дотриманням порядку  вигулу  домашніх  тварин (собак) у громадських місцях здійснюють органи  Національної поліції та вживають  відповідних  заходів  у разі порушення законодавства про порядок поводження й утримання домашніх тварин.
       Стаття 24 вищезгаданого Закону створення комунальних служби або підприємств з питань утримання та  поводження  з  тваринами, для забезпечення вилову та тимчасової ізоляції  собак,  котів в  населених  пунктах  відповідно до місцевих  програм  регулювання  чисельності  тварин  належить до компетенції органів місцевого самоврядування, а саме сільських, селищних, міських рад.( Саме вони Згідно ст. 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» можуть створювати  в  разі  необхідності  органи  і  служби  для  забезпечення  здійснення  спільно  з іншими суб'єктами комунальної власності  благоустрою  населених  пунктів та визначати повноваження цих органів)
       Голова районної ради Сергій Карпук повідомив про проблему поліцію, Шацьку селищну раду , Шацьку райдержадміністрацію та громадські організації, які пообіцяли посприяти у вирішенні цього питання. Також це питання знаходиться на контролі у голови Шацької районної ради.

12.12.2017 рік
 
Фотогалерея