ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

       Така звичайна і приємна робоча поїздка до села Прип’ять

       Робочі поїздки голови Шацької районної ради по селах району справа звична. Були зустрічі з старостою села, директором місцевої школи, завідувачкою ФАПу і завідувачкою дошкільного навчального закладу.  Проте поїздка, яка відбулася 13 грудня до села Прип’ять була надзвичайно приємною. А зробили її такою  радість та сміх малечі у дитячому садочку, куди Сергій Карпук завітав на завершення проекту «Сучасні меблі для наших дітей». Цей проект став логічним продовженням попереднього -  «Меблі та іграшки для ДНЗ Прип’ять».  Вони відбулися завдяки ініціативі батьків та директора Прип’ятського дитячого садочку  Цюп’ях Людмили Миколаївни та підтримці  Шацької районної організації політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»  і Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» .  Завдяки цьому в дитячому садочку тепер є все необхідне для забезпечення дозвілля та розвитку діток.
       Коли до садочку зайшли малознайомі люди, діти спочатку притихли. Проте коли представниці фонду почали роздавати їм повітряні кульки, вони з безпосередньою дитячою щирістю продовжили гратися, тільки уже білими  кульками з логотипом фонду.
       Сергій Вікторович зауважив, що допомагати людям, які ініціативні і чітко знають, що їм потрібно не лише корисно,  а й дуже приємно і пообіцяв подальшу підтримку розвитку і забезпечення усім необхідним садочка та й інших установ села.
       Підтримуючи дітей, ми підтримуємо себе, а підтримуючи ініціативу місцевих керівників допомагаємо розвитку місцевого самоврядування.
       Отож у підсумку дитсадок села Прип’ять має 25 дитячих   стільчиків ( 5 закуплено за кошт батьків а 20 завдяки партнерам проекту), дитячі столи, стінку для іграшок у ігровій кімнаті, повністю обладнану спальну кімнату, гардеробну та повністю обладнану кухню.  А голова райради з керівництвом дошкільного навчального закладу уже думає над тим, як допомогти замінити покрівлю та зробити новий іграшковий майданчик на вулиці.
       Самі ж працівники зауважили, що після приєднання їх до Шацької ОТГ багато що у селі змінилось на краще і сподіваються, що на цьому хороші зміни не закінчаться.

 

Світлана Лончук

15.12.2017 рік
 
Фотогалерея