ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

       15 ГРУДНЯ ПРЕДСТАВИЛИ НОВИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ПРОЕКТ

       Голова Шацької районної ради Сергій Карпук та представники офісу Шацької районної парторганізації УКРОП саме напередодні свята Миколая, який так люблять дітлахи, завітали у НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» с. Мельники аби подарувати учням новенькі дошки та телевізори.
         Проект реалізовували за ініціативи представників офісу районної організації політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП» та за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» . 
       Ідея подарувати школі нове обладнання належить Лідії Забродоцькій, депутату Шацької районної ради, мамі учня Мельниківської школи, вона й стала головою ініціативної групи.
       Так, в межах проекту для школи придбано 4 дошки за кошти фонду, 2 телевізори оплатила селищна рада і ще один телевізор придбали батьки.
       Під час неформального спілкування вчителі Мельниківської школи поділилися, що покращувати матеріальну базу школи через написання проектів будуть продовжувати і надалі, а сьогодні вже мають конкретні ідеї для написання інвестиційних проектів наступного року. На разі кола потребує двох тенісних столів та дві дошки. До слова, педагоги навіть прорахували вартість проекту, тож відразу після новорічних свят візьмуться до справи.
       Команда офісу УКРОП привітали діток з наступаючим святом Миколая і оглянули уже прикріплені в класах новенькі дошки та телевізори. А школярі, в свою чергу подякували благодійникам за оновлення класів. Приємно, що до проекту долучилися й батьки.
       Хочеться, аби й інші школи району взяли участь у подібних інвестиційних заходах, адже саме така активність дозволяє залучати кошти різних рівнів у навчальні, дошкільні, культурні та інші заклади.

Ірина Хвисючик

18.12.2017 рік
 
Фотогалерея