ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Новини

       Голова районної ради Сергій Карпук взяв участь у відкритті традиційного міжнародного турніру з боротьби дзюдо. Змагання відбувалися 5 січня в спортивному залі НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія смт Шацьк». Також в урочистостях відкриття та нагородження взяли участь Василь Голядинець, голова Шацької районної адміністрації; Людмила Єрофєєва, начальник відділу освіти, молоді та спорту Шацької райдержадміністрації; Анатолій Павлей, завідуючий гуманітарним відділом Шацької ОТГ; Віталій Терешкович, директор федерації дзюдо Волині, Василь Семенюк, ветеран, засновник розвитку фізкультури та спорту, заслужений вчитель України.
       А організували турнір спортивний клуб «Торнадо» за підтримки Романа Самолюка, Ігоря Самолюка
       Як розповів Олексій Писачук, головний суддя змагань, організатор, а також депутат районної ради, позмагатися приїхало близько трьох сотень дзюдоїстів. Учасники представили всі осередки клубів дзюдо Волинської області, також завітали юні спортсмени з Рівненщини та Київщини. Уже традиційно на змагання прибули й білоруси: честь своєї країни захищали учасники з п‘яти білоруських міст.
       Після гарячих двобоїв було визначено переможців, які з рук очільників району отримали грамоти, медалі та подарунки від спонсора - благодійного фонду Петра Нестерука «Дізар».

 

 

09.01.2018 рік
 
Фотогалерея