ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
Оголошення

   
 

З 1 вересня 2016 року для жителів Шацького району запрацює бюро правової допомоги

       Бюро правової допомоги - мережа точок активного поширення правової інформації та доступу до правових консультацій на рівні територіальних громад та соціально вразливих суспільних груп.
       Місія безоплатної правової допомоги – це захист прав людини шляхом забезпечення рівного доступу до правової інформації та правосуддя, посилення правових можливостей і правової спроможності представників соціально вразливих груп, територіальних громад та спільнот.
       Першоосновою діяльності бюро є повага до гідності людини та прагнення створити умови, за яких люди мають рівний доступ до права та правосуддя – незалежно від рівня їх матеріальних статків чи ступеня соціальної вразливості. Надати людям засоби для вирішення життєвих проблем у правовий спосіб на противагу узвичаєній в суспільстві корупції.
       Діяльність бюро правової допомоги буде спрямована на досягнення декількох цілей:
       • підвищення правової грамотності мешканців сільської місцевості та малих міст;
       • сприяння досудовому врегулюванню цивільних та адміністративних спорів і зменшення навантаження на судову систему;
       • зменшення ризику обмеження доступу до права і правосуддя для найбільш соціально вразливих суспільних верств внаслідок запровадження виключного права адвокатів на представництво в суді та браком адвокатів у сільській місцевості та малих містах;
       • зменшення домашнього насильства, дискримінації та попередження злочинності, насамперед, серед неповнолітніх;
       • посилення правової спроможності та правових можливостей територіальних громад;
       • сприяння більшій залученості територіальних громад до роботи сформованих ними органів місцевого самоврядування;
       • оперативна синхронна комунікація змісту реформ, які проводяться Урядом у сфері освіти, охорони здоров'я, соціальній та інших сферах, на рівень територіальних громад;
       • запобігання побутовій корупції на базовому рівні.
Працівники бюро займатимуться наданням безоплатної первинної правової допомоги (юридичні консультації), забезпеченням доступу до безоплатної вторинної правової допомоги (прийом звернень від громадян), та в подальшому здійсненням представництва інтересів клієнтів у суді, складанням процесуальних документів, консультуванням громадян та допомогою в отриманні електронних сервісів Міністерства юстиції.
       З 1 вересня 2016 року Бюро правової допомоги відкриється в смт. Шацьк, і буде працювати як відокремлений підрозділ Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

       Прийти до бюро правової допомоги можна буде з 1 вересня 2016 року з понеділка по п’ятницю з 09.00 до 18.00 у зручний для Вас час за адресою: смт. Шацьк, вул. 50-років Перемоги, 1б, тел. (3355) 2-08-47

Роксолана Цвид,
в. о. начальника відділу
«Шацьке бюро правової допомоги»


 
         
Фотогалерея