ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Оголошення

   
         Шацька районна рада оголошує районний конкурс проектів місцевих ініціатив навчальних закладів розроблених школами Шацького району, а також проекти, розроблені та подані спільно школами та громадськими організаціями.
       Конкурс проводиться відповідно до процедури, визначеної Положенням про районний конкурс проектів місцевих ініціатив територіальних громад, затвердженим рішенням Шацької районної ради від 28.04.2016 № 16/28.
       Метою конкурсу є підтримка місцевих ініціатив та поширення позитивного досвіду, набутого у процесі реалізації проектів.
       Конкурс проводитиметься за наступними пріоритетними напрямками:
       - підвищення енергоефективності навчальних закладів, використання відновлювальних джерел енергії;
       - зміцнення матеріально-технічної бази навчальних закладів;
       - благоустрій навчальних закладів;
       - модернізація мереж водопостачання;
       - розвиток фізичної культури і спорту;
       - організація захисту громадського порядку, охорони навколишнього природного середовища.
       Учасник подає заявку для участі у конкурсі проектів місцевих ініціатив, форму якої затверджено додатком 1 до цього розпорядження.
       Заявки для участі у конкурсі проектів подаються до 31 травня 2017 року за адресою: Шацька районна рада, вул. 50 років Перемоги, смт Шацьк, 44000, а також в електронній формі на електронну адресу районної ради:  sh_rada@ukr.net, з позначкою «На конкурс».
       Проекти, подані учасниками, приймаються до розгляду після їх реєстрації виконавчим апаратом районної ради в установленому порядку. Документи, отримані після зазначеної дати, до участі в конкурсі не допускаються.
       Максимальний розмір співфінансування проекту за рахунок коштів районного бюджету становить 100 тис. грн. Реалізація проекту повинна бути завершена до 25 грудня поточного року. Кожен учасник конкурсу при поданні проектної заявки повинен підтвердити можливість співфінансування не менше 5% від загальної суми витрат, необхідних для реалізації проекту. Громадські організації додають завірений належним чином витяг зі статуту організації для підтвердження відповідності статутної діяльності організації оголошеним пріоритетним напрямкам конкурсу.
       Інформація про результати конкурсу буде оприлюднена на офіційному веб-сайті Шацької районної ради.

 
   
 
Форма заявки для участі у конкурсі проектів навчальних закладів
   
 
Фотогалерея