ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
 
Оголошення

     
   

ПОВІДОМЛЕННЯ
про проведення громадських по питанню затвердження Положення про платні послуги КНП «Шацька районна лікарня Шацької районної ради»


       
Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Шацька районна рада повідомляє про проведення громадських слухань по питанню затвердження Положення про платні послуги КНП «Шацька районна лікарня Шацької районної ради». та аналізу регуляторного впливу шляхом розміщення на офіційному сайті Шацької районної ради та в районній газеті «Шацький край».
       Громадські слухання відбудуться в залі засідань Шацької районної ради (смт. Шацьк, вул. 50 років Перемоги, 1 б, 1 поверх) 16 грудня 2019 року о 10.30 год.
       Проект рішення Шацької районної ради «Про затвердження Положення про платні послуги КНП «Шацька районна лікарня Шацької районної ради» розроблений з метою встановлення платних послуг в економічно обґрунтованому розмірі на ринку реалізації медичних та немедичних послуг, які надаються закладами охорони здоров’я, забезпечення їх доступності для всіх верств населення, захист інтересів пацієнтів як споживачів, сприяння збільшенню фінансових надходжень на заходи, що пов’язані з виконанням основних функцій підприємства, які не забезпечені (або частково забезпечені) асигнуваннями із бюджету у відповідності до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської  діяльності», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
       Розробником проекту є КНП «Шацька районна лікарня Шацької районної ради».
       Проект регуляторного акту разом з відповідним аналізом регуляторного впливу було розміщено 15.11.2019 року на офіційному сайті Шацької районної ради.
       Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у громадських слуханнях та висловити свої зауваження та пропозиції з даного питання.

 
 
Фотогалерея