ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
 
Оголошення

     
   

ОГОЛОШЕННЯ!
про проведення районного конкурсу проектів місцевих ініціатив навчальних закладів

       Шацька районна рада, відповідно до розпорядження від 26 травня 2020 року № 44-Р, оголошує районний конкурс проектів місцевих ініціатив навчальних закладів розроблених школами Шацького району (крім ОТГ), а також проекти, розроблені та подані спільно навчальними закладами та громадськими організаціями.
       Конкурс проводиться відповідно до процедури, визначеної Положенням про районний конкурс проектів місцевих ініціатив територіальних громад, затвердженим рішенням Шацької районної ради від 28.04.2017 № 16/28
       Метою конкурсу є підтримка місцевих ініціатив та поширення позитивного досвіду, набутого у процесі реалізації проектів.
       Конкурс проводитиметься за наступними пріоритетними напрямками:
       - створення умов для забезпечення рівного доступу громадян до якісної освіти, сучасних підходів до організації навчання, виховання і розвитку особистості, сучасного освітнього середовища, підвищення якості надання освітніх послуг в умовах переходу до Нової української школи;
       - оновлення навчальної та матеріально-технічної бази закладів освіти;
       - оснащення закладів загальної середньої освіти засобами навчання з фізики, хімії, біології, географії, математики, навчальним обладнанням і методичним забезпеченням для початкової школи.
       Учасник подає заявку для участі у конкурсі проектів місцевих ініціатив, форму якої затверджено додатком 1 до розпорядження від 26 травня 2020 року № 44-Р , який можна завантажити на сайті Шацької районної ради.
       Заявки для участі у конкурсі проектів подаються до 9 червня 2020 року включно, в електронній формі на електронну адресу районної ради:  sh_rada@ukr.net, з позначкою «На конкурс».
       Проекти, подані учасниками, приймаються до розгляду після їх реєстрації виконавчим апаратом районної ради в установленому порядку. Документи, отримані після зазначеної дати, до участі в конкурсі не допускаються.
       Максимальний розмір співфінансування проекту за рахунок коштів районного бюджету становить 100 тис. грн. Кожен навчальний заклад може подати не більше двох заявок на конкурс. Реалізація проекту повинна бути завершена до 1 жовтня поточного року. Кожен учасник конкурсу при поданні проектної заявки повинен підтвердити можливість співфінансування не менше 5% від загальної суми витрат, необхідних для реалізації проекту. Громадські організації додають завірений належним чином витяг зі статуту організації для підтвердження відповідності статутної діяльності організації оголошеним пріоритетним напрямкам конкурсу.
       Інформація про результати конкурсу буде оприлюднена на офіційному веб-сайті Шацької районної ради.

 

       Реєстраційна картка проекту місцевих ініціатив                     завантажити

 

 
 
Фотогалерея