ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Проект "Розмова з депутатом"
Бубела А.А.

Анатолій Бубела, депутат Шацької районної ради:
«Я ніколи не проходжу повз проблему, яку бачу»


       
Сьогоднішнім співрозмовником межах проекту Шацької районної ради  «Розмова з депутатом» є Анатолій Адамович Бубела. Отож, перше запитання:

       Для чого Ви прийшли в депутати?  

       Прийшов у депутати для того, аби покращити життя людей тої місцевості, де я живу. Покращити у всіх сферах, де зможу. Депутатом я вже друге скликання, і бачу, що можу в міру своїх можливостей це робити.

       Що вдалося зробити за час депутатства?

       Найперше, що приходить на згадку, це форма для футбольної  команди села Прип’ять. Також важливим для наших людей було встановлення додаткової зупинки у тому ж селі. Тримаю на особистому контролі питання якості доріг, особливо це важливо для шкільного автобуса, грейдер по цій дорозі проходить регулярно і це дає свої результати. Це добре,  якщо зіставити дороги, які грейдеруються регулярно і ті, що ні. Робили за моєї ініціативи звернення до служби автомобільних доріг з приводу догляду за обочинами.  Постійно працюю в напрямку питання по перевезенню людей. Ці питання пов’язанні і дуже болючі для нашої частини району.  Вдалося вирішити питання забезпечення наших сіл ветлікарем, щоправда зараз ця проблема знову актуальна. Є посада, але немає людини з відповідною освітою. Намагаюсь по можливості допомагати Прип’ятській школі у вирішенні проблем, які виникають. Від придбання шкільної стінки і парт з стільцями, до сприяння в забезпеченні дітей на новорічні свята призами. До речі, стінку допоміг придбати підприємець Андрій Гурківський, це було співфінансування фонду Патріоти Волині Степана Івахіва, районної ради та вищезгаданого підприємця. Є ще багато питань, які може зі сторони виглядають неважливими, але для наших людей це їх життя.

       Чи допомагає посада депутата у вирішенні питань?

       Іноді так, але основне – це активна громадська позиція людини. Я ніколи не проходжу повз проблему, яку бачу.

       Чи не заважає робота депутата особистим справам?

       Ні не заважає. Я чітко знаю, для чого йшов у депутати. Робив це свідомо, тому для мене питання, що стосуються депутатської діяльності є першочерговими.

       Яні напрямки у роботі цікаві саме Вам?

       Конкретних напрямків немає. Головне, щоб приймалися правильні рішення. А правильність рішень я визначаю, спираючись на життєвий досвід, якого у мене вистачає.

       Які плани на майбутнє?

       Основним моїм завданням вважаю добитися того, аби була зроблена асфальтована дорога через Прип’ять до Любохин, тому, що таким чином будуть пов’язані між собою чотири райони. Активно працюю в цьому напрямку і з депутатами сусідніх районів теж. Розумію, що це буде не так швидко, але піднімаю його постійно, і буду піднімати поки не вирішиться.

       Що найбільше запам’яталось у роботі?

       Вже багато що можна згадати. Найприємніша згадка про спільну з депутатами поїздку у Закарпаття. Такі поїздки згуртовують депутатів. Також цікавим є те, що саме за цього скликання почали організовуватись виїзди депутатів на місці проблемних питань. Це дає змогу бачити загальну і реальну картину проблеми та приймати правильні рішення. (Йдеться про роботу тимчасової контрольної комісії районної ради з питань використання коштів районного бюджету -  ред.)         

       Чи є бажання  балотуватись у депутати в подальшому?

       Так є, при умові, що люди за мене проголосують, то буду й надалі допомагати у вирішенні проблем, що стоять перед моєю громадою. Я раніше був депутатом сільської ради тож і зараз підтримую тісний зв'язок з колегами з територіальної громади. Ділюся досвідом.

       Не розчарувались у роботі депутата?

       Ні, тому, що бачу можливості конкретної допомоги людям. Хоча часто зробити задумане не зовсім вдається, наприклад до цього часу повністю вирішити проблему з перевізниками не вдається.

       Як Ви бачите майбутнє району?

       На мою думку це має бути одна територіальна громада, до якої приєднаються і Згорани. Що дасть можливість використовувати такий цінний природний  ресурс, як наші озера для покращення життя людей.

       Якщо Ви маєте запитання, пропозиції чи побажання до наших депутатів, можете надсилати їх на нашу електронну адресу sh_rada@ukr.net,  зазначивши в темі «питання до депутата». Також пишіть нам в приватні повідомлення спільноти Шацької районної ради у мережі Facebook.

       Розмовляла Світлана Лончук
       Спеціально для shrada.gov.ua

 

 
 
Фотогалерея