ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Проект "Розмова з депутатом"
Дударчук О.Є.

Ольга Дударчук. Невиправний оптиміст з великою любов’ю до життя.


       
І знову розмова з депутатом. Цього разу випала нагода поспілкуватися з Ольгою Євстахіївною Дударчук, жителькою села Кропивники, яка працює вчителем  та психологом у Прип’ятській школі.

       Уже традиційні запитання нашого проекту до Ольги Євстахіївни: чому Ви стали депутатом?

       Ви знаєте, одні люди в ситуаціях, де потрібно брати на себе відповідальність,  кажуть «хто ж якщо не я», а  інші – «чому саме я». Я відношу себе до першої категорії, це – моя стихія. Проблем та невирішених питань у селах багато. Будучи депутатом можна зробити для людей більше, повірте.
      Було таке, що при виникненні нагальної проблеми дзвоню до селищного голови, а він просто не може відповісти на дзвінок у той момент, дзвоню до голови районної ради така ж ситуація. А згодом передзвонюють усі і разом питання вирішується. Ось чому депутат.       

       Які напрямки у роботі цікаві саме Вам, чому саме такі?

       Мені цікаві всі напрямки роботи, бо все це якісь конкретні справи за якими стоять люди. Багато уваги приділяю питанню стану доріг. Досягненням вважаю те, що поставили обмежувальні знаки для заборони руху важковагового транспорту. Звісно, найбільше бачиш ті питання, які ближче до тебе. Наприклад, у  нашій школі (ЗОШ І-ІІІ ступеня с.Прип’ять – ред.) були дуже старі парти у одному з початкових класів, а хто як не вчитель має звернути на це увагу, а коли вчитель ще й депутат, то варіантів вирішення стає більше. Зараз у нас гарні нові парти у всіх класах, де навчаються малюки.
       Пам’ятаю, коли вирішувалось питання внутрішніх санвузлів у Прип’ятській школі, то розглядалося два варіанти: з добудовою у самому корпусі і розміщення їх у приміщенні їдальні. На профільній комісії відстоювала кращий варіант, той, що з добудовою. 
       Безкінечна, мені здається, робота по темі – перевізників. Вона дуже важлива для наших жителів. Питання ж мусять вирішуватись у правовому полі.  
       Проживаючи у селі Кропивники та враховуючи, що там багато людей старшого віку, ініціювала питання створення каплички у селі в приміщенні колишньої школи. Зараз ми маємо там капличку. Це справді була зроблена хороша справа, особливо для старших людей, котрим просто фізично важко кудись добиратися.

       Що найбільше запам’яталось у роботі?

       Мені особисто дуже запам’ятовуються виїзди на місця проблемних питань, бо коли безпосередньо на місцях побачиш ситуацію, то при прийнятті рішення почуваєшся впевненіше. Це також дало змогу порівняти, як живуть люди на території  інших сільських рад.

       Чи не заважає робота депутата основній діяльності (можливо допомагає) як поєднуєте?

       Знаєте, я люблю спілкування з людьми, і отримую задоволення від результатів праці, тому це мене не втомлює і не заважає основній роботі. Навіть можна сказати, що допомагає, бо я ці справи не розділяю, а справді поєдную. Я просто люблю цю справу і вмію це робити.

       Чи не розчарувались у можливостях депутата районної ради?

       Ні, не розчарувалась, бо багато залежить від самої людини. Так випадало, що мене розуміли і завжди підтримували та допомагали на різних рівнях, куди б не зверталася. Тому розчаровуватися не доводиться.

       Чи пропускали сесії?

        Мабуть таки кілька пропустила, у житті ж бувають різні обставини, але, повірте, намагаюсь бути у курсі всіх справ і виконую свої обіцянки та зобов’язання.

       Які плани на подальшу депутатську роботу?

       План один – допомагати людям. Більш конкретно навіть не можу сказати, бо все буде залежати від потреб моїх виборців. Село Кропивники у районі відоме як село,  де у навколишніх лісах найбільше грибів і ягід, хочеться щоб масове вирізування лісу не змінило цього статусу. Будемо і надалі відстоювати асфальтування дороги Шацьк – Припять. Продовжуватимемо облаштування каплички Іоанна Богослова, опікуватися Прип’ятською школою. Наймолодшим жителям села потрібен ігровий майданчик. Загалом ще є над чим працювати.

       Скільки скликань працюєте депутатом?

       Це вже друге моє скликання. З’явилося більше досвіду роботи. Багато питань вирішуються навіть у телефонному режимі. Уже знаєш до кого потрібно звертатися у тій чи іншій ситуації, тому зараз працювати простіше, хоча основне потрібно працювати. А ще я не люблю відкладати вирішення питань, виникло питання одразу роблю усе, що в моїх силах.
       Отака цікава розмова відбулася з Ольгою Євстахіївною, людиною, яка живе допомогою іншим і любить свою роботу. А ще, як кажуть у таких випадках, вона «невиправний оптиміст».

       Якщо Ви маєте запитання, пропозиції чи побажання до наших депутатів, можете надсилати їх на нашу електронну адресу sh_rada@ukr.net,  зазначивши в темі «питання до депутата». Також пишіть нам в приватні повідомлення спільноти Шацької районної ради у мережі Facebook.

       Розмовляла Світлана Лончук
       Спеціально для shrada.gov.ua

 
 
Фотогалерея