ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Проект "Розмова з депутатом"
Хомич Н.К.

       В межах проекту «Розмова з депутатом» розмову ведем з депутатом Шацької районної ради Ніною Хомич. Жінка активно бере участь у суспільному житті району, часто готує на засідання сесій запити та звернення. Вона відповіла на ряд запитань щодо своєї депутатської діяльності.

       Ніно Костянтинівно, розкажіть, для чого ви прийшли в депутати?

       Мабуть у кожної людини приходить такий час, коли відчуваєш, що маєш такий багаж знань і досвіду, яким уже потрібно ділитися. Людина живе на цьому світі для того, аби приносити користь іншим людям. Коли допомагаєш, то відчуваєш моральне задоволення і розумієш, що зроблене тобою добро, до тебе добром і повернеться. Хочеться, щоб зроблена мною робота стала тою цеглинкою з яких розбудовують наш район, наші села.

       Що вдалося зробити Вам, як депутату, за  пройдений період?

       З конкретних результатів, можна сказати, що завдяки моєму запиту та підтримці з боку інших депутатів, Володимира Дибеля, Сергія Карпука відкрився аптечний пункт у селі Піща.
       Був запит, який особливо важливий для мене особисто, про електрифікацію житлових будинків на нових вулицях села Підманево. На жаль, там ще не завершено роботи, але є зрушення і вони важливі. Людям уже не дають відмовок про те, що це комплексна забудова, тож підключення вартує мільйони гривень. Це виявилось не так. І зараз змінилися умови на яких там буде виконуватися потрібна робота. Окрім того, є сподівання, що вартість робіт по підключенню електрики буде зменшена. Була обіцянка від депутата Степана Івахіва, про те, що фонд «Патріоти Волині» профінансує певну частину затрат. Робота в цьому напрямку продовжується.
       Важливим був, на мою думку, запит про стан проїзної частини дороги від кінотеатру «Маяк» майже до кінця села під час найбільшого напливу відпочиваючих. На жаль, там ситуація нашими силами не вирішиться. Але привертати до неї увагу ми будемо на всіх рівнях і надалі, поки не вирішимо.
       Піднімали питання, про те, чого в районі Світязю під час відпочинкового періоду немає чергового лікаря. Питання теж з місця не зрушено, будемо думати й надалі як його вирішити.
       Дуже болюче питання було по приватизації земельних ділянок колишніми колгоспниками з села Світязь. Воно тягнулося дуже довго. Люди ніяк не могли достукатися ні до місцевого голови сільради, ні вплинути на підприємця Анатолія Шворака, який взявся кілька років назад виконати роботи по виготовленню проектної документації землеустрою. Питання почали піднімати на всіх можливих рівнях. Дуже важливо, що знову вдалося заручитися підтримкою  особисто голови районної ради. Важливо, що самі люди були активні. Там теж є великі зрушення. Робота ще продовжується, про кінцевий результат повідомимо у пресі після того, як остання людина зі списку отримає на руки потрібну затверджену документацію.  

       Які напрямки у роботі депутата цікаві саме вам?

       Якихось певних напрямків немає, дивлюся де є проблеми там і намагаюсь докладати максимум зусиль для їх вирішення.

       Які плани на подальшу роботу?

       Найперше потрібно доробити те, що вже почали. Я думаю тут до кінця каденції роботи вистачить. Це ж моя перша каденція.

       Який найцікавіший момент запам’ятався за час депутатства?

Найяскравішим моментом була поїздка до Верховної Ради. Там отримали дуже багато емоцій  і вражень. Цікаво було спостерігати, як проходить сесійне засідання, поспілкуватися з деякими депутатами, та й подивитися саме приміщення було цікаво. Насправді приміщення не таке вже і велике, але воно доволі затишне і розкішне водночас.

       Чи не розчарувались у роботі депутата?

       Я з тих людей, яким взагалі не притаманне таке почуття, як розчарування. Життя навчило, що потрібно робити висновки і йти вперед, тим більше, що результати роботи все ж таки є.

       Чи не заважає робота депутата власному життю?

       Ні не заважає, справляюся, та й цікаво.  Я узгоджую всі свої справи та розподіляю час.

       Чи є бажання знову балотуватись на наступний термін?

       Це більше залежить від виборців, якщо я їм буду потрібна, то буду продовжувати працювати і допомагати людям вирішувати проблеми нашого краю.

       Скільки сесій пропустили?

       Знаю точно, що пропустила 2 сесії, одну чергову, а іншу – позачергову. На той момент я хворіла, а на всі інші ходжу обов’язково.

       Отака розмова вийшла з Ніною Костянтинівною. Людиною з завжди активною життєвою позицією і своїми поглядами на будь-яку справу чи подію.


       Розмовляла Світлана Лончук
       Спеціально для shrada.gov.ua

 

 
 
Фотогалерея