ШАЦЬКА РАЙОННА РАДА
 
ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
44000 Волинська обл., смт Шацьк, вул.50 років Перемоги, 1б
   
   
тел/факс: (03355) 2-07-50, e-mail: sh_rada@ukr.net
 
 
 
 
 
 
 
Проект "Розмова з депутатом"
Новікова Н.Ф.

У перші весняні дні співрозмовником проекту «Розмова з депутатом» стала Наталія Федорівна Новікова, чарівна шачанка, жінка, яка встигає бути мамою, дружиною, працівником військового комісаріату, депутатом районної ради і при цьому завжди виглядати по-весняному гарно

       Для чого Ви йшли у депутати районної ради?

       Вся моя попередня робота була пов’язана з допомогою людям. На мою думку, робота депутата – теж можливість допомагати, тільки на більш високому рівні. От і вирішила спробувати свої сили на виборах. Чесно кажучи, не зовсім вірила у те, що мене оберуть. Тому було вдвічі приємніше, коли дізналася, що таки стала депутатом районної ради. Я добре розуміла, що це не тільки честь а й відповідальність.

        Що вдалося зробити для людей за період  депутатства?

       Основним своїм вкладом вважаю роботу в тимчасовій комісії районної ради з питань сплати ПДФО та наповнення районного бюджету. За час роботи комісії вдалося зробити, на мою думку, дуже багато. Суми, на які поповнився бюджет завдяки саме нашій роботі, думаю не малі для району ( 19,2 тис. грн. по ПДФО та 1,0 тис.грн. військового збору.) Направляли повідомлення у контролюючі органи для вжиття заходів на тих суб’єктів, які проігнорували рекомендації комісії (так фіскальною службою було здійснено 84 перевірки суб’єктів підприємницької діяльності, після яких було дораховано 670, 2 тис. грн. до місцевого бюджету).  Паралельно бачили багато недоліків у роботі сільських рад на місцях і намагалися звертати увагу голів на їх виправлення.

       Які напрямки у роботі цікаві саме вам і чому?

       Якихось конкретних напрямків я для себе не виділяю, хоча, чесно кажучи, мені ближче питання ті, які я добре знаю, по основній роботі займаюся соціальним захистом учасників АТО. Намагаюся приділяти більше уваги цим людям, добре знаю їх особисто, часто з ними спілкуюся. Тому коли бачу, що є проблема, завжди стараюсь допомогти або хоча б підняти питання на інших рівнях і перед тими людьми, які можуть допомогти.
       Досвід роботи, отриманий за період депутатства, використовую для надання консультативної допомоги громадській організації «Ветерани АТО Шацького району».
       Цікавою для мене є робота у постійній комісії районної ради з питань охорони здоров’я, культури, освіти, духовності, соціального захисту населення, туризму, фізичної культури та спорту, членом якої я є. Ці питання мені також близькі, я за освітою педагог, син недавно закінчив школу, тому добре розумію проблеми, що розглядаються у роботі комісії. Завжди намагаємось знайти найоптимальніші варіанти для їх вирішення.

        Чи не розчарувались у можливостях депутата районної ради?

        Ні, в можливостях не розчарувалась, хоча на багато речей стала дивитися по-новому. Справді багато нового для себе відкрила завдяки роботі депутата.

        Які плани на подальшу депутатську роботу?

        Буде продовжуватись звичайна робота у всіх напрямках. Життя саме ставить нам завдання, встигати б їх вирішити.

       Скільки сесій пропустили, скільки скликань працюєте?

        Не пропускала жодної сесії, це мій перший досвід роботи депутатом.

        Що найбільше запам’яталось у роботі?

        Запам’яталось як потрапили в ефір програми  «Податки під ногами» на телеканалі Аверс. На мою думку, увага до нашої роботи зі сторони телевізійників, говорить про те, що проблема дійсно вагома і потрібна. Я взагалі вважаю, що  багато проблем нашого району можна вирішувати на нашому рівні. Якщо для цього потрібно залучати додаткові засоби чи людей, будемо це робити.

       Чи не заважає робота депутата основній діяльності?

       Депутатська робота займає досить багато особистого часу, а основній діяльності не заважає, скоріше навпаки – допомагає. Дає можливість більш оперативно реагувати та вирішувати питання.

        Чи є бажання знову балотуватись у депутати районної ради?

        Не знаю.

        Які реальні перспективи розвитку району на вашу думку?

        Думаю, що буде одна потужна територіальна громада, яка продовжить розвиток у вже вибраному напрямку туризму та рекреації. За останній час на  Шацьких озерах активно розвиваються зимові види відпочинку. Якщо продовжувати розвивати туризм, то це сприятиме залученню інвестицій та розвитку малого бізнесу в нашому регіоні. А це дасть у свою чергу додаткові надходження до бюджету.

         Якщо Ви маєте запитання, пропозиції чи побажання до наших депутатів, можете надсилати їх на нашу електронну адресу sh_rada@ukr.net,  зазначивши в темі «питання до депутата». Також пишіть нам в приватні повідомлення спільноти Шацької районної ради у мережі Facebook.

       Розмовляла Світлана Лончук
       Спеціально для shrada.gov.ua

 
 
Фотогалерея